|  
  |  

هزینه های بر عهده مشتری

 


                                  

هزینه ارسال بر عهده خریدار می باشد . جهت خرید محصولات کافیست بر روی عکس محصول کلیک کرده و سپس بر روی "خرید" کلیک کنید

محصولات

سیستم ارسال پیامک صوتی بتیس

Betis BCVM-1 پیامک صوتی بتیس

مزیت های پیامک صوتی بتیس نسبت به سایر سامانه های پیامک صوتی : امنیت بیشتر ، ارازنتر ، ارتباط دوطرفه ، استفاده از شماره تماس خودتان و...
کد
BCVM-1

Betis BCVM-1 پیامک صوتی بتیس

پیامک صوتی

با پیشرفت روز افزون علم وتغییر روش های ارتباطی بر آن شدیم که تا برای برقراری ارتباطی هدفمند ، ارزان و مدرن گامی برداریم .

این سیستم پیامک صوتی با در اختیار قرار دادن بستری جهت پخش پیغام از پیش ضبط شده برای مخاطبانتان میتواند پیغامی در راستای اطلاع رسانی ، نظرسنجی ، تبلیغاتی و سایر کاربرد ها برای مخاطبانتان پخش نماید.

چرا پیامک صوتی ؟

با وجود همگانی شدن پیامک های متنی و سلب آرامش در بعضی از مواقع  دیدگاه افکار عمومی نسبت به پیامک های اطلاع رسانی و علی الخصوص پیامک های تبلیغاتی  آزورده می باشد و عملا اطلاع رسانی و تبلیغات بدین روش حاوی بازخود مطلوبی از سوی مخاطبین نمیباشد از این سو ما به شما پیامک صوتی را پیشنهاد میکنیم که در بستری امن و مدرن پیغام های خود را به مخاطبان اعلام نمایید.

چرا پیامک صوتی بتیس ؟

پیامک صوتی بتیس با امکاناتی منحصر بفرد

خود ناظر دقیق و مجری ارسال پیامک باشید

مزیت های پیامک صوتی بتیس نسبت به سایر سامانه های پیامک صوتی

 1- یکی از عوامل منفی در سایر سیستم ها شماره های محدود و خاص برای برقراری  تماس و اعلام پیامک صوتی می باشد این مطلب در حالیست که شما میتوانید در سیستم بتیس از شماره تلفن خودتان که کاملا واقعی و فاقد پیش شماره ها و یا ارقام نامانوس برای مخاطبان می باشد بهره گیرید.

 2 - در سایر سیستم ها ، ارسال کنندگان پیامک میبایست راه های ارتباطی خود را در پیامک صوتی برای برقراری تماس اعلام کنند که در اکثر اوقات مخاطبان حتی در صورت تمایل امکان یادداشت شماره تماس ارسال کننده پیامک صوتی را ندارند (زیرا در سایر سیستم های پیام کوتاه از شماره های مشترک برای ارسال پیامک های صوتی مخاطبان استفاده میگردد) حال این سیستم برخلاف سایرین با ارسال پیامک صوتی از شماره تلفن خود ارسال کننده پیامک صوتی امکان تماس گرفتن با شماره ارسال کننده پیامک صوتی را مقدور میسازد و ارتباط کاملا دوطرفه میباشد.

  3 - نکته بسیار مهم اینکه در این سیستم هزینه ارسال پیامک صوتی در بعضی موارد  تا 27 برابر کمتر از سایر سیستم ها می باشد.

 4 - با وجود نرم افزار تقدیمی میتوانید لحظه به لحظه نظاره گر وضعیت ارسال های خود باشید و در صورت لزوم دستور های خود را آنی به نرم افزار اعمال نمایید.

 5 - این سیستم تنها قابلیت پخش یک پیغام صوتی را ندارد بلکه میتواند در صورت تمایل با اپراتور شرکت ارسال کننده پیامک نیز مکالمه نماید.

 6 - شما میتوانید با خریداری این پکیج بانک اطلاعاتی شماره های تماس را نیز هدیه میگیرید.


 7 - و ...

           

 

کار با نرم افزار به سادگی خوردن یک لیوان آب !!!

 

جهت شروع تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با ما